O nás


O nás

Firma bola založená na základe živnosti v roku 1992 v Prievidzi, číslo živnostenského registra: 307-6658 Okresný súd Trenčín.
Pôsobíme v oblasti realizácie stavebných prác a predaja obalového materiálu. Vykonávame výstavbu polyfunkčných budov, výstavbu rodinných domov, rekonštrukcie objektov, obnovu historických budov a fasád, zatepľovanie budov a objektov. Stavby realizujeme s použitím kvalitných materiálov a pracovných postupov s cieľom odovzdať dielo v najlepšej kvalite.
Od roku 2000 sa firma začala zaoberať obchodnou činnosťou, veľkoobchodom a maloobchodom s obalovým materiálom. Sme distribútorom širokého sortimentu strechových fólii, lepiacich pások, krepových pások, zakrývacích fólii a plachiet, vriec do odpadových košov, podstrešných fólii, plastového riadu, mikroténových vreciek a vriec, rýchlouzatváracích vreciek, alobalu, papiera, utierok, toaletného papiera, mikroténových a polyetylénových tašiek do domácnosti. Distribúciu zabezpečujeme s možnosťou dovozu objednaného sortimentu alebo Vaším osobným odberom v našej predajni.
Získané skúsenosti nám umožňujú zabezpečiť kvalitu a prosperitu pre rast našej firmy a spokojnosť našich zákazníkov.